Meta menu


Produkcja

Produkcja

Produkcja leków o wysokiej jakości

BERLIN-CHEMIE, zgodnie z filozofią grupy MENARINI, gwarantuje wysoce nowoczesną i bezpieczną produkcję wysokiej jakości leków.

BERLIN-CHEMIE AG szczyci się długoletnią tradycją w zakresie produkcji leków i posiada silnie zmotywowany oraz świetnie przeszkolony zespół produkcyjny.

W naszych zakładach Adlershof i Britz w Berlinie produkujemy leki w postaci stałej (tabletki, tabletki powlekane, kapsułki), płynnej (roztwory i krople), czopki, a także roztwory do infuzji.

Zakłady te zostały w pełni zmodernizowane według najwyższych norm technologicznych, co umożliwia nam zapewnienie wydajnej produkcji leków o wysokiej jakości.

W 2000 roku w zakładzie w Adlershof otwarto spełniającą najnowsze normy jednostkę produkcyjną wytwarzającą roztwory infuzyjne. W 2001 roku działalność rozpoczęła nowa jednostka produkcyjna wytwarzająca preparaty doustne w płynie.

W kwietniu 2003 roku oddano do użytku nowoczesną halę produkcyjną z 11 liniami produkcyjnymi do pakowania tabletek.

Około 339 pracowników wytwarza rocznie blisko 270 milionów opakowań leków. Stosuje się je do leczenia chorób na całym świecie.

Swoją specjalistyczną wiedzę udostępniamy również innym firmom farmaceutycznym. Odpowiedzi na pytania udzielane są pod numerami:

Tel.: (+49) 030-6707-2651
Faks: (+49) 030-6707-2119


WYSZUKIWANIE