Zwalczaj ból i gorączkę MIGiem

MIG

MIG® to gama produktów stosowanych w objawowym leczeniu bólu o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki. Zawierają one ibuprofen, a dzięki postaci tabletek i zawiesiny mogą być stosowane zarówno u dorosłych, jak i dzieci.

MIG® tabletki 400mg– tabletki powlekane z rowkiem dzielącym po obu stronach umożliwiającym podzielenie tabletki na dwie równe części. Preparat wskazany do stosowania u dzieci (≥ 6 roku życia, o masie ciała 20kg), młodzieży i u dorosłych.

MIG® dla dzieci 20mg/ml – zawiesina o truskawkowym smaku do krótkotrwałego leczenia objawowego gorączki i bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, u dzieci o masie ciała od 5 kg (6 miesięcy) do 29 kg (9 lat).

MIG® dla dzieci FORTE 40mg/ml – w postaci zawiesiny o truskawkowym smaku i podwójnej dawce ibuprofenu w 1 ml zawiesiny w porównaniu do preparatu Mig dla dzieci. Jest stosowany w krótkotrwałym leczeniu objawowym bólu o łagodnym i umiarkowanym nasileniu np. bólu zęba, bólu głowy i gorączki. MIG dla dzieci Forte o smaku truskawkowym jest wskazany do stosowania u dzieci o masie ciała od 10 kg (≥ 1 rok), młodzieży i dorosłych.


WYSZUKIWANIE